Jsme společnost s dlouholetou tradicí a našim zaměstnancům nabízíme stabilní pracovní prostředí, ve kterém mohou dále odborně růst. V současné době se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování.
Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu či do občanské výstavby, přičemž každý projekt je unikátní, takže s rutinou se u nás nesetkáte.
Kromě 25 dnů dovolené a stravenek našim zaměstnancům nabízíme částečně flexibilní pracovní dobu či výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice:


POZICE V PROJEKČNÍ ČÁSTIPROJEKTANT ELEKTRO - SLABOPROUD

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru, min. 3 roky praxe v projektování saboproudu (CCTC, EZS, datové sítě aj.) a EPS, znalost práce s AutoCad a znalost vyhlášky 50/1978 Sb. Uvítáme autorizaci ČKAIT, stejně jako znalost angličtiny či jiného cizího jazyka.

V rámci zaměstnání se budete zpracovávat projektovou dokumentaci projektů různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.PROJEKTANT ZDRAVOTNĚ TECHNICKÉ INSTALACE (ZTI)

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a Winplan. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou i absolventi. Znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

V rámci zaměstnání budete navrhovat řešení rozvodů studené a teplé vody, cirkulace, požárního vodovodu a kanalizace dešťové, splaškové i speciální. Součástí práce jsou i speciální zařízení jako odlučovače tuků a podobně a venkovní přípojky kanalizací a vody s vodoměrnými šachtami. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů v programu Kros.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.PROJEKTANT STACIONÁRNÍCH ZAŘÍZENÍ

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce s AutoCad a zkušenost s projektováním stacionárních zařízení. Velmi uvítáme znalost angličtiny. Schopnost orientace v technické dokumentaci výhodou.

V rámci zaměstnání budete vypracovávat projekční výkresy a údajové listy stacionárních aparátů pro technologické celky, především v chemickém a petrochemickém průmyslu (nádrže, skladovací tanky, výměníky tepla, reaktory kolony atd.), a dále připravovat technickou dokumentaci nezbytnou pro poptání a objednání takových zařízení včetně technického vyhodnocení obdržených nabídek. 

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.PROJEKTANT TECHNICKÝCH PLYNŮ

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce s AutoCad, alespoň 3 roky praxe v oboru a orientace v právních předpisech a technických normách týkajících se příslušné profese. Požadována je i schopnost orientace v technické dokumentaci.

V rámci zaměstnání budete zařazeni na pozici samostatného projektanta, jehož úkolem je zpracování projektové a technické dokumentace rozvodů technických plynů, vč. kontroly projektové dokumentace. Výkon práce vyžaduje komunikaci s dalšími členy projekčního týmu, vč. pracovníků ostatních profesí.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB

Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru a znalost práce s AutoCad a AutoTurn. Vítána je znalost práce s Civil 3D či zkušenosti s tvorbou rozpočtů a zpracováním výkazu výměr. Praxe či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme.

V rámci zaměstnání budete především vypracovávat návrhy řešení areálových komunikací a chodníků, řešení železničních přejezdů, dopravního značení, HTÚ či oplocení areálů. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.POZICE V REALIZAČNÍ ČÁSTI


TECHNICKÝ DOZOR/VEDOUCÍ STAVBY se zaměřením na stavební část

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření, alespoň 3 roky praxe v oboru a orientace v projektové dokumentaci a v technické dokumentaci. Velmi uvítáme znalost angličtiny.

V rámci zaměstnání budete trvale přítomni na stavbě. Budete odpovědni za průběh výstavby, organizaci přípravy a nástupu pracovníků na staveniště a koordinace stavebních a montážních prací. Jedná se především o stavby v petrochemickém a chemickém průmyslu, ale i strojírenství.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.TECHNICKÝ DOZOR/VEDOUCÍ STAVBY se zaměřením na strojní část

Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření, alespoň 3 roky praxe v oboru a orientace v projektové dokumentaci a v technické dokumentaci. Velmi uvítáme znalost angličtiny.

V rámci zaměstnání budete trvale přítomni na stavbě. Budete odpovědni za průběh výstavby, organizaci přípravy a nástupu pracovníků na staveniště a koordinace stavebních a montážních prací. Jedná se především o stavby v petrochemickém a chemickém průmyslu, ale i strojírenství.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.


V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném e-mailu či telefonních číslech. Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy. 

Kontakt:
Oddělení Lidské zdroje
Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (spojovatelka)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz

Kontakt

Kovoprojekta - mapa kontaktů

Kovoprojekta Brno a.s.

Šumavská 416/15, 602 00 Brno

Česká republika

Tel.: +420 532 153 111

Fax: +420 532 153 112

E-mail: kovoprojekta@kovoprojekta.cz

IDDS: yxiet7d 

Certifikáty

QMS
Systém managementu kvality

EMS
Systém environmentálního managementu

 
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTIEVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Copyright © Kovoprojekta Brno a.s. | 1950  -  2009 
 
created byIcontio Ltd.