Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra

Jsme společnost s dlouholetou tradicí a našim zaměstnancům nabízíme stabilní pracovní prostředí, ve kterém mohou dále odborně růst. Aktuálně se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu či občanské výstavby. Každý projekt je unikátní, s rutinou se u nás rozhodně nesetkáte.

Kromě 25 dnů dovolené a stravenek našim zaměstnancům nabízíme částečně flexibilní pracovní dobu, možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách, teambuildingové akce či výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

Staňte se členem našeho týmu!

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice.

Projektant zdravotně technické instalace (ZTI)

20.7.2020
V rámci zaměstnání budete navrhovat řešení rozvodů studené a teplé vody, cirkulace, požárního vodovodu a kanalizace dešťové, splaškové i speciální. Součástí práce jsou i speciální zařízení jako odlučovače tuků a podobně a venkovní přípojky kanalizací a vody s vodoměrnými šachtami. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů v programu Kros.

Kontakt

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech. Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy.

Oddělení Lidské zdroje
Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz