Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra

Jsme společnost s dlouholetou tradicí a našim zaměstnancům nabízíme stabilní pracovní prostředí, ve kterém mohou dále odborně růst. Aktuálně se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu či občanské výstavby.
Každý projekt je unikátní, s rutinou se u nás rozhodně nesetkáte.
Kromě 25 dnů dovolené a stravenek našim zaměstnancům nabízíme částečně flexibilní pracovní dobu, možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách, teambuildingové akce či výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

Staňte se členem našeho týmu!

Z důvodu významného rozšíření našeho týmu hledáme kandidáty na následující pozice:

SEKCE PROJEKČNÍ

1.  HLAVNÍ INŽENÝR/KA PROJEKTU PRO OBLAST STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE
Hledáme nového spolupracovníka na pozici HIPa pro oblast strojírenských technologií. Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru, znalost práce s AutoCad a alespoň 5 let praxe s projektovou činností a zkušenosti s řízením či realizací projektů technologických celků. Autorizace v oboru ČKAIT je výhodou, nikoliv však podmínkou, znalost angličtiny či jiného cizího jazyka uvítáme. Velkou výhodou je praxe v oblasti přepravy sypkých materiálů.
V rámci náplně práce budete řešit projekty do sléváren, kováren, strojírenských závodů od přípravné předprojektové činnosti zahrnující technicko-ekonomické analýzy a vyúsťující do studie proveditelnosti, projektové dokumentace a do realizační a hodnotící fáze z pozice zodpovědného projektanta současně hlavního inženýra projektu.
Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

2.  PROJEKTANT/KA STROJÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ
Hledáme nového spolupracovníka na pozici projektanta strojírenských technologií. Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru a základní znalost práce s AutoCad. Pozice je vhodná pro absolventy.
V rámci náplně práce budete zpracovávat projektovou dokumentaci pro technologické celky (např. do sléváren, kováren, obroben a dále pro automobilový a chemický průmysl).
Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

3.  PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB
Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru, znalost práce s AutoCAD, CADKON+ a CADKON 2D a alespoň 3 roky praxe s projektováním průmyslových staveb. Velmi uvítáme znalost práce s Revit a autorizaci ČKAIT. Zkušenost se sestavováním rozpočtů a výkazů výměr výhodou, stejně jako znalost angličtiny či jiného cizího jazyka.
V rámci zaměstnání budete zařazeni na pozici samostatného projektanta, jehož úkolem je vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro realizaci staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních, souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů. Výkon práce vyžaduje schopnost improvizace a důraz na řešení detailů.
Nástup dle dohody.

4.  SAMOSTATNÝ/Á PROJEKTANT/KA POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ
Pro pozici je nezbytné VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce s AutoCAD a PDMS, alespoň 3 roky praxe v oboru a orientace v právních předpisech a technických normách týkajících se příslušné profese. Požadována je i schopnost orientace v technické dokumentaci. Velmi uvítáme znalost angličtiny.
V rámci zaměstnání budete zařazeni na pozici projektanta, jehož úkolem je zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace, popř. její koordinace. Výkon práce vyžaduje komunikaci s dalšími členy projekčního týmu, vč. pracovníků ostatních profesí. Součástí výkonu pracovních povinností je i vedení kolegů na nižších pracovních pozicích.
Nástup dle dohody.

5.  SAMOSTATNÝ/Á PROJEKTANT/KA – STATIK/ČKA se zaměřením na betonové konstrukce
Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru, znalost práce se Scia ESA a AutoCAD a autorizace ČKAIT v oboru statika a dynamika staveb.
V rámci zaměstnání budete zpracovávat projektovou dokumentaci staveb různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby.
Nástup dle dohody.

6.  SAMOSTATNÝ/Á PROJEKTANT/KA PROCESNÍ TECHNOLOGIE – PROCESNÍ INŽENÝR/KA
Pro pozici je nezbytné VŠ vzdělání v oboru chemie nebo procesní inženýrství, znalost práce s MS Office a s AutoCAD a praxe v oboru min. 5 let. Vítána je znalost práce se simulačním programem Aspen Hysys. Autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv podmínkou. Znalost angličtiny požadována, znalost jiného cizího jazyka uvítáme.
V rámci zaměstnání budete především vypracovávat návrhy procesního řešení technologických jednotek v chemickém a petrochemickém průmyslu.
Nástup dle dohody.

Kontakt

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech. Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy.

Oddělení Lidské zdroje
Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz