Přeskočit na hlavní obsah

Staňte se členem našeho týmu!

Kovoprojekta je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost s více než sedmdesátiletou tradicí. Naší hlavní snahou bylo, je a bude poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu - chemie a zpracování ropy, strojírenství či občanské výstavby, nejnovějším přírůstkem do našeho portfolia je obor zpracování odpadů.

Nyní hledáme nové motivované kolegy, kteří rozšíří náš tým.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní prostředí,
  • možnost odborně růst – v současnosti se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování,
  • rozmanitost – každý náš projekt je unikátní, s rutinou se u nás nesetkáte,
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů ochotných podělit se o své znalosti,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • sick days a 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny,
  • možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách,
  • teambuildingové akce.

Samostatný projektant měření a regulace

Jako posila oddělení MaR budete zpracovávat projektovou dokumentaci projektů různého rozsahu zejména v oblasti chemického a petrochemického průmyslu. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů.

BIM manažer

Na pozici BIM manažera společnosti se budete účastnit realizace zakázek různého rozsahu ve všech oblastech působení naší společnosti – od chemie a petrochemie, přes strojírenství až po občanské stavby.

Cenový specialista

Jako posila cenového oddělení budete zpracovávat cenovou část nabídek předkládaných naší společností v rámci výběrových řízení na zakázky do různých odvětví průmyslu. Čeká Vás zpracování a stanovování cen pro projekty různých velikostí – od oceňování dílčích zařízení a dílčích projekčních činností, po velké investiční celky realizované „na klíč“ (EPC projekty).

Projektant/ka elektro - silnoproud

Jako posila oddělení Elektrozařízení budete zpracovávat projektovou dokumentaci zakázek různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby. Projektová dokumentace je řešena ve všech stupních, součástí práce je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů.

Projektant/ka elektro - slaboproud

Jako posila oddělení Elektrozařízení budete zpracovávat projektovou dokumentaci zakázek různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby. Projektová dokumentace je řešena ve všech stupních, součástí práce je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů.

Projektant/ka vytápění

Na pozici projektanta/ky vytápění budete zpracovávat projektovou dokumentaci všech stupňů (od studie po PD skutečného provedení) v občanských i průmyslových objektech (výpočty, technické zprávy, výkresy, výkazy). Součástí práce je i jednání se zákazníky ohledně návrhu technického řešení, vč. služebních cest do míst realizace staveb.

Projektant/ka pozemních staveb

Na pozici projektanta/projektantky v oddělení stavba bude Vaším úkolem vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních a souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů.

Projektant/ka stacionárních aparátů

Na pozici projektanta/ky stacionárních aparátů bude Vaším úkolem vypracovávat projekční výkresy a údajové listy stacionárních aparátů pro technologické celky, především v chemickém a petrochemickém průmyslu (nádrže, skladovací tanky, výměníky tepla, reaktory kolony atd.), a dále připravovat technickou dokumentaci nezbytnou pro poptání a objednání takových zařízení včetně technického vyhodnocení obdržených nabídek.

Hlavní inženýr/ka projektu pro oblast strojírenská technologie

Jako HIP v oddělní strojírenské technologie budete řešit projekty do sléváren, kováren či strojírenských závodů. HIP zakázku nejen řídí po technické stránce, ale z pozice zodpovědného projektanta se podílí i na tvorbě projektové dokumentace.

Projektant/ka potrubních systémů

Na pozici projektanta/ky v oddělení potrubních systémů bude Vaším úkolem zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace, popř. její koordinace.

Projektant/ka strojírenských technologií

Jako projektant/ka v oddělení strojírenské technologie budete zpracovávat projektovou dokumentaci ve všech stupních (od studie až po dokumentaci pro provádění stavby) pro technologické celky v různých odvětvích průmyslu, např. do sléváren, kováren, obroben či pro automobilový nebo chemický průmysl.

Samostatný/á projektant/ka – statik/čka se zaměřením na betonové konstrukce

Na pozici statika betonových konstrukcí bude Vaším úkolem zpracování projektové dokumentace nosných, převážně betonových a zděných konstrukcí staveb nebo jejich částí různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby.

Kontakt

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech.
Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej výhradně za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy a v žádném případě je neposkytujeme nikomu mimo naši společnost.

Oddělení Lidské zdroje

Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz