Přeskočit na hlavní obsah

Staňte se členem našeho týmu!

Kovoprojekta je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost s více než sedmdesátiletou tradicí. Naší hlavní snahou bylo, je a bude poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu - chemie a zpracování ropy, strojírenství či občanské výstavby, nejnovějším přírůstkem do našeho portfolia je obor zpracování odpadů.

Nyní hledáme nové motivované kolegy, kteří rozšíří náš tým.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní prostředí,
  • možnost odborně růst – v současnosti se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování,
  • rozmanitost – každý náš projekt je unikátní, s rutinou se u nás nesetkáte,
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů ochotných podělit se o své znalosti,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • sick days a 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny,
  • možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách,
  • teambuildingové akce.

Projektant/ka pozemních staveb

Na pozici projektanta/projektantky v oddělení stavba bude Vaším úkolem vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních a souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů.

Hlavní inženýr/ka projektu pro oblast chemické technologie

Jako HIP v oblasti chemické technologie bude Vaším úkolem zejména koordinovat a kontrolovat zpracování projektové dokumentace v rámci zakázek v chemickém a petrochemickém průmyslu. Součástí práce je i komunikace se zákazníkem a dodavateli zařízení.

Projektant/ka stacionárních aparátů

Na pozici projektanta/ky stacionárních aparátů bude Vaším úkolem vypracovávat projekční výkresy a údajové listy stacionárních aparátů pro technologické celky, především v chemickém a petrochemickém průmyslu (nádrže, skladovací tanky, výměníky tepla, reaktory kolony atd.), a dále připravovat technickou dokumentaci nezbytnou pro poptání a objednání takových zařízení včetně technického vyhodnocení obdržených nabídek.

Hlavní inženýr/ka projektu pro oblast strojírenská technologie

Jako HIP v oddělní strojírenské technologie budete řešit projekty do sléváren, kováren či strojírenských závodů. HIP zakázku nejen řídí po technické stránce, ale z pozice zodpovědného projektanta se podílí i na tvorbě projektové dokumentace.

Projektant/ka potrubních systémů

Na pozici projektanta/ky v oddělení potrubních systémů bude Vaším úkolem zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace, popř. její koordinace.

Projektant/ka strojírenských technologií

Jako projektant/ka v oddělení strojírenské technologie budete zpracovávat projektovou dokumentaci ve všech stupních (od studie až po dokumentaci pro provádění stavby) pro technologické celky v různých odvětvích průmyslu, např. do sléváren, kováren, obroben či pro automobilový nebo chemický průmysl.

Procesní inženýr/ka - projektant/ka procesní technologie

Na pozici procesního inženýra/ky bude Vaším úkolem vypracovávat návrhy procesního řešení technologických jednotek v chemickém a petrochemickém průmyslu.

Samostatný/á projektant/ka – statik/čka se zaměřením na betonové konstrukce

Na pozici statika betonových konstrukcí bude Vaším úkolem zpracování projektové dokumentace nosných, převážně betonových a zděných konstrukcí staveb nebo jejich částí různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby.

Kontakt

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech.
Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej výhradně za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy a v žádném případě je neposkytujeme nikomu mimo naši společnost.

Oddělení Lidské zdroje

Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz