Přeskočit na hlavní obsah

Staňte se členem našeho týmu!

Kovoprojekta je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost s více než sedmdesátiletou tradicí. Naší hlavní snahou bylo, je a bude poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu - chemie a zpracování ropy, strojírenství či občanské výstavby, nejnovějším přírůstkem do našeho portfolia je obor zpracování odpadů.

Nyní hledáme nové motivované kolegy, kteří rozšíří náš tým.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní prostředí,
  • možnost odborně růst – v současnosti se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování,
  • rozmanitost – každý náš projekt je unikátní, s rutinou se u nás nesetkáte,
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů ochotných podělit se o své znalosti,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • sick days a 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny,
  • možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách,
  • teambuildingové akce.

PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Na pozici projektanta/ky vodohospodářských zařízení budete především navrhovat řešení kanalizace splaškové, dešťové a speciální a rozvodů vody jak podzemní, tak i nadzemní, jako jsou pitná, průmyslová, požární, chladící voda včetně speciálních druhů; teploty a tlaky těchto vod se pohybují do 60 °C a 1,0 MPa.

PROJEKTANT/KA POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ

Na pozici projektanta/ky v oddělení potrubních systémů bude Vaším úkolem zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace, popř. její koordinace.

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Na pozici obchodního manažera/ky bude Vaším úkolem především aktivně vyhledávat obchodní příležitosti na trhu v Česku i v zahraničí, budovat nové obchodní vztahy a udržovat kontakt se stávajícími zákazníky.

PROCUREMENT MANAGER/KA

Na pozici managera/ky v oddělení Procurement bude Vaším úkolem především poptávat potenciální dodavatele projekčních prací či hmotných dodávek nezbytných pro realizaci zakázek naší společnosti, a to zejména v oboru chemie a petrochemie, strojirenství, zpracování odpadu, popř. dalších průmyslových odvětvích.

SPECIALISTA/KA TVORBY HARMONOGRAMŮ – JUNIOR

Na pozici specialisty/ky tvorby harmonogramů budete tvořit a aktualizovat harmonogramy potřebné pro vedení a organizaci stavby a montáže. Jedná se především o investiční výstavbu v petrochemickém a chemickém průmyslu, ale i ve strojírenství.

Kontakt

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech.
Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej výhradně za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy a v žádném případě je neposkytujeme nikomu mimo naši společnost.

Oddělení Lidské zdroje

Mgr. Eliška Kóňová Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz