Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra

Jsme společnost s dlouholetou tradicí a našim zaměstnancům nabízíme stabilní pracovní prostředí, ve kterém mohou dále odborně růst. Aktuálně se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu či občanské výstavby. Každý projekt je unikátní, s rutinou se u nás rozhodně nesetkáte.

Kromě 25 dnů dovolené a stravenek našim zaměstnancům nabízíme částečně flexibilní pracovní dobu, možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách, teambuildingové akce či výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

Staň se členem našeho týmu!

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice.

Projektant elektro - silnoproud

1.2.2020
V rámci zaměstnání budete zpracovávat projektovou dokumentaci projektů různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů.

Projektant dopravních staveb

1.2.2020
V rámci zaměstnání budete především vypracovávat návrhy řešení areálových komunikací a chodníků, řešení železničních přejezdů, dopravního značení, HTÚ či oplocení areálů. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace.

Technický dozor/vedoucí stavby

1.2.2020
V rámci zaměstnání budete trvale přítomni na stavbě. Budete odpovědni za průběh výstavby, organizaci přípravy a nástupu pracovníků na staveniště a koordinace stavebních a montážních prací. Jedná se především o stavby v petrochemickém a chemickém průmyslu, ale i strojírenství.

Kontakt

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném e-mailu či telefonních číslech. Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy.

Oddělení Lidské zdroje
Mgr. Eliška Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz