Přeskočit na hlavní obsah

Staňte se členem našeho týmu!

Kovoprojekta je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost s více než sedmdesátiletou tradicí. Naší hlavní snahou bylo, je a bude poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Pracujeme na zakázkách do různých odvětví průmyslu - chemie a zpracování ropy, strojírenství či občanské výstavby, nejnovějším přírůstkem do našeho portfolia je obor zpracování odpadů.

Nyní hledáme nové motivované kolegy, kteří rozšíří náš tým.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní prostředí,
  • možnost odborně růst – v současnosti se zaměřujeme například na rozvoj 3D projektování,
  • rozmanitost – každý náš projekt je unikátní, s rutinou se u nás nesetkáte,
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů ochotných podělit se o své znalosti,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • sick days a 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify pro Vás a členy Vaší rodiny,
  • možnost pobytu v rekreační chatě v Jeseníkách,
  • teambuildingové akce.

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB - JUNIOR

Úkolem projektantů v oddělení pozemních staveb je vytváření koncepčních návrhů, tvorba výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních a souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů.

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Na pozici projektanta/ky v oddělení stavba bude Vaším úkolem vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb, vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních a souhrnných zpráv, kompletace, koordinace a technické řízení projektů.

PROJEKTANT/KA V OBORU STATIKA SE ZAMĚŘENÍM NA BETONOVÉ KONSTRUKCE

Na pozici statika betonových konstrukcí bude Vaším úkolem zpracování projektové dokumentace nosných, převážně betonových a zděných konstrukcí staveb nebo jejich částí různého rozsahu od průmyslových areálů přes strojírenské závody po občanské stavby.

PROJEKTANT/KA V OBORU STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE

Na pozici projektanta/ky v oddělení Strojírenské technologie budete řešit projekty do sléváren, kováren či strojírenských závodů. Náplň práce zahrnuje přípravné předprojektové činnosti, např. technicko-ekonomické analýzy, zpracování studie proveditelnosti, zpracování projektové dokumentace a následnou participaci na realizační a hodnotící fázi zakázky.

PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Na pozici projektanta/ky vodohospodářských zařízení budete především navrhovat řešení kanalizace splaškové, dešťové a speciální a rozvodů vody jak podzemní, tak i nadzemní, jako jsou pitná, průmyslová, požární, chladící voda včetně speciálních druhů; teploty a tlaky těchto vod se pohybují do 60 °C a 1,0 MPa.

PROJEKTANT/KA POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ - JUNIOR

Projektant/ka v oddělení potrubních systémů se podílí na zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků, především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace.

PROJEKTANT/KA POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ

Na pozici projektanta/ky v oddělení potrubních systémů bude Vaším úkolem zpracování projektové a technické dokumentace složitých technologických celků především v chemickém a petrochemickém průmyslu, vč. kontroly projektové dokumentace, popř. její koordinace.

PROJEKTANT/KA V PROFESI STATIKA - KONSTRUKTÉR/KA

Na pozici konstruktéra/ky v profesi statika bude Vaším úkolem zpracovávat výkresy výztuží železobetonových konstrukcí, výkresy tvarů železobetonových konstrukcí a zpracovávat výkresy ocelových konstrukcí v rozsahu projektu pro stavební povolení a pro provádění staveb v AutoCad.

PROJECT MANAGER/KA

Na pozici project managera/ky bude Vaším úkolem především koordinace projektů od fáze získání požadavků od zákazníka, přes tvorbu smlouvy až po dohled nad zpracováním projektové dokumentace, popř. realizací dodávek.

FINANČNÍ MANAGER/KA

Na pozici finančního managera/ky budete zodpovědní za vedení finančního úseku a budete se podílet na tvorbě finančních plánů a plánů rozvoje naší společnosti.

Kontakt

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu či telefonních číslech.
Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej výhradně za účelem výběrového řízení na poptávané pozice a na dobu 18 měsíců ho u nás uložíme, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nové potřeby obsadit některou z poptávaných pozic. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými a účinnými právními předpisy a v žádném případě je neposkytujeme nikomu mimo naši společnost.

Oddělení Lidské zdroje

Mgr. Eliška Kóňová Hnátnická
Tel.: +420 532 153 292
Tel.: +420 532 153 111 (ústředna)
E-mail: humanres@kovoprojekta.cz